Kinkekaart

25,00 100,00 

Tead, et sinu sõbrannale või kallimale meeldivad disainehted, kuid ei oska valida seda õiget… Ehtevabriku kinkekaart on loodud just selleks!

Ehtevabriku kinkekaart annab võimaluse valida neil meelepärane disainehe Eesti või välismaa ehtekunstnike loomingust.

Vali sobiv kinkekaardi summa ning saadame selle sulle pärast makse sooritamist e-mailile. Kinkekaart on PDF-formaadis ja sisaldab kinkekoodi, mille eest saab ostu sooritada.

Tasuta tagastamine | Tasuta tarne al. 59€

Kategooria:

Kirjeldus

Ehtevabriku kinkekaart kehtib 1 aasta ning seda saab kasutada Ehtevabriku e-poes kõigi toodete ostmiseks. Juhul kui kinkekaardi summa ei kata kogu ostu, saab ostukorvis puuduoleva summa juurde tasuda. Kinkekaardi peab ära kasutama ühe ostuga ehk seda ei saa jaotada mitme ostu vahel. Kui kinkekaardi summa on suurem kui ostusumma, siis ülejääv summa ei kuulu tagastamisele. Kinkekaarti ei vahetata rahaks.

Kinkekaart jõuab Sinu e-mailile tööpäevadel hiljemalt 3 tunni jooksul. Nädalavahetusel ja tööpäevadel pärast kella 17 tellitud kinkekaardid jõuavad e-mailile kuni 12 tunni jooksul. Kinkekaart on PDF-formaadis ehk võid selle välja printida või ilusa teksti juurde kirjutada ning otse e-maili peale saata.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Tagastamine ja ümbervahetamine

Mõnikord on ka meil juhtunud seda, et klient tellib ehte, aga midagi kahjuks ei sobi. Või siis,seda juhtub veel harvem, et toode ei ole täpselt selline nagu loodetud. Kui nii juhtuma peaks, siis sellest pole midagi, kirjuta meile hei@ehtevabrik.ee, tagasta 14 päeva jooksul tellimus ning vahetame toote ümber või teeme tellimuse eest tagasimakse. Postikulud maksame muidugi samuti meie. Üks palve on meil veel: palun tagasta toode meile samas seisukorras nagu see sinuni jõudis.

Garantii

Kuigi me oleme uhked selle üle, et Ehtevabriku tooted on vastupidavad, siis vahel harva võib sekka sattuda siiski mõni praak. Aga sellisteks juhtudeks kehtib Ehtevabrikust ostetud toodete pretensioonide esitamise õigus 2 aastat. Nendest kuue kuu jooksul ilmnenud puuduse tekkepõhjuse tõendab Ehtevabrik, pärast seda tõendab puuduse tekkepõhjuse pretensiooni esitaja. Tõendamisega seotud mõistlikud kulud kannab pool, kelle kahjuks on tõendamise tulemus. Igatahes, kui selline jama olukord tekkima peaks, siis kirjuta meile palun hei@ehtevabrik.ee ja lahendame olukorra.